(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Голландії

Для відвідування Голландії громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Голландії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Голландії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Маленька країна з великим серцем… Голландія – одна з наймальовничіших країн Західної Європи. Не зважаючи на відсутність (за винятком Північного моря) «природних» див, здатних приголомшити око мандрівника, ця країна неймовірно красива. Перше почуття, яке відчує мандрівник у Голландії – умиротворення. Будинки під коричневою і червоною черепицею, акуратні поля, канали, вітряки, доглянуті корови і вівці – все це створює відчуття правильно зібраної головоломки.

Поїздка в Голландію, як правило, виявляється незабутньою та насиченою враженнями. Особливу радість ця країна принесе любителям фотомистецтва: симпатичних краєвидів безліч, маса визначних місць, одухотворених монументів та меморіалів, різноманіття неперевершених тюльпанів, дух вітряків, безліч музеїв, галерей, соборів, церков, знаменитих вулиць, каналів…

Вправний велосипедист зможе об’їхати Голландію за декілька днів вздовж і впоперек, адже ця європейська країна пишається своєю дуже комфортною для велосипедистів інфрастурктурою.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24