(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Чи варто летіти до Відня з дітьми?

Головна»Туристам на замітку»Подорожі»Чи варто летіти до Відня з дітьми?

Однозначно — варто! Короткий переліт, дуже зручний та розвинутий громадський транспорт з передбаченими місцями для калясок чи пасажирів з дітьми, а ще велика кількість парків та майданчиків для прогулянок та розваг — ось що на Вас чекає 👍🏻

Що подивитися та відвідати з дітьми у Відні?

Тут все залежить він особистих вподобань та інтересів, а також віку дітини. У місті велика кількість дуже класних дитячих майданчиків, парків відпочинку, де можна влаштувати пікнік чи просто прогулятися. Якщо дитина має якесь конкретне захоплення (військова тематика чи техніка, мистецтво, наука), то обов’язково відвідайте музеї (а їх величезна кількість).

Ловіть список місць, які стануть у нагоді, якщо Ви подорожуєте з дітьми:

Парк розваг Пратер

Парк розваг Пратер Відень

Кожна подорож має бути наповнена яскравими емоціями, тому завітайте до парку розваг Пратер. Тут знаходиться оглядове колесо, що підіймають на висоту майже 65 метрів над містом та 250 атракціонів, каруселей та розваг для дітей будь-якого віку. Вартість від 1-3 євро на дитячих та 3-5 євро на дорослих та більш цікавих атракціонах та гірках.

На деяких діє обмеження зросту від 130 см. Якщо Ви плануєте максимально кататися та відриватися всією родиною, то варто обрати спеціальний квиток, що дає знижку до 30%. На території парку є кафе та продають різні смаколики. 

Палац Шенбрунн

Палац Шендрунн Відень

На території палацового комплексу Шенбрунн знаходиться пальмова оранжерея з неймовірними тропічними та середземноморськими рослинами. Ми отримали масу задоволення і однозначно рекомендуємо. А у дитячому музеї на певний час можна перетворитися на справжніх принца та принцесу. Наші друзі радили відвідати ще величезний зоопарк з рідкими тваринами: коали, панди та інші… але ми його та ще пустельну оранжерею залишили на наступний раз і обов’язково покажемо все це дітям у наступній мандрівці.

Дитячий музей Zoom

Дитячий музей Zoom у Відні

Дитячий музей Zoom я внесла у наш список для відвідування з дітьми у наступну подорож. Цей музей схожий на експериментаріум, адже тут можна все трогати, пізнавати та просто гратися. Він підходить для дітей від 8 місяців і старше, адже спеціально поділений на зони по віку та інтересам.

✈️ Переглянути тури до Відня

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку