(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Готелі для сімейного відпочинку

Щоб сімейний відпочинок за кордоном був цікавим та незабутнім для всіх членів сім’ї, рекомендуємо вибрати готелі, які працюють за концепцією сімейного відпочинку і пропонують скористатися послугами дитячих клубів!

Спеціально для Ваших діток педагоги розробляють веселі розважальні, пізнавальні та розвиваючі заходи, які допоможуть дітям дізнатися багато цікавого, а також відчути колорит конкретної країни.

Під час відпочинку сім’ї з дітьми в готелях, які працюють за концепцією сімейного відпочинку, велика увага приділяється повноцінному дитячому харчуванню, проводяться численні розвиваючі заходи та розважальні дитячі програми (російською та англійською мовами). А ввечері буде можливість відвідати унікальні шоу-програми, в яких Ваші діти з великим задоволенням зможуть взяти участь.

Для дітей розроблені спеціальні програми і розваги, з урахуванням їх віку та інтересів. Дитячі клуби приймають дітей від 6 місяців (під наглядом батьків) до 16 років. Умовно їх можна поділити на такі групи:

 • Клуб тоддлер 0-3 років (у супроводі батьків)
 • Клуб міні 4-7 років
 • Клуб максі 8-12 років
 • Клуб тінейджер 13 років і старше

Особлива увага приділяється підготовці і проведенню вечірніх шоу-програм, де головними героями будуть Ваші діти, а за бажанням і Ви зможете взяти в них участь. Дитячі вечірні шоу — це захоплюючі вистави, запальні танці, кумедні імпровізації, маса гарного настрою та позитивних емоцій.

Вибираючи готелі з концепцією сімейного відпочинку і дитячими клубами, Ви можете бути абсолютно впевнені, що діти чудово відпочинуть, а також з користю проведуть час. Поки діти під наглядом педагогів і вдосталь розважаються, у батьків є вільний час, який можна присвятити собі і просто розслабитися.

Рекомендуємо вам готелі

  Ми цінуємо ваш час!

  Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

  або дзвоніть за телефоном:
  (099) 132-60-60, (068) 887-84-24