(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Сімейна автоподорож Румунією і Болгарією (відео)

Головна»Туристам на замітку»Подорожі»Сімейна автоподорож Румунією і Болгарією (відео)

Зараз про мирні подорожі ми лише мріємо. Тому я змонтував відео з нашої минулорічної автоподорожі в Румунію-Болрагію. Як виявилося, монтаж відео — це хороший спосіб переключитися з віськових новин.

Оскільки це була перша закордонна автоподорож, то я переживав стосовно перетину кордонів і їзди «по їхнім правилам». Але, на щастя, мої хвилювання були марними. Кордони ми проходили швидко, а їздять там так само як і у нас.

Найбільшим іспитом було саме витримати кількагодинні переїзди, кілька днів поспіль, коли позаду троє дітей. Тому благання, шантаж, підкуп і погрози — стали нашими вірними друзями у цій поїздці 😂😀🤪 ну і пачка завантажених мультиків на планшеті… Для себе зрозуміли, що краще планувати маршрут так, щоб на пару днів їзди робити день відпочинку, щоб діти могли відпочити і перевести подих.

Румунія стала для нас приємним відкриттям. Якісні дороги + афігенна природа + цікавинки у вигляді замків залишили бажання катнуть там іще. Та ж частина Болгарії, де ми були нічим не здивувала, морько як морько. Хоча ні, мис Каліакра вартий уваги.

Приємного перегляду і мирного неба!

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку