(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

30 неймовірно красивих місць, які необхідно відвідати

Головна»Туристам на замітку»Подорожі»30 неймовірно красивих місць, які необхідно відвідати

Світ сповнений дивами і красою, але важливо пам’ятати, що краса — поняття суб’єктивне. Адже те, що одна людина вважає приголомшливим, для іншої може здаватися трохи дивним. Беручи це до уваги, ми склали список деяких найдивовижніших місць зі всього світу, які слід побачити.

1. Тунель любові, Україна  

Тоннель любви, Украина
Фото: Kashif Pathan

Ця залізниця, завдовжки близько 3 кілометрів, знаходиться в глибині лісового масиву на території України. Через свою красу і спокій, вона стала улюбленим місцем для азартних мандрівників і закоханих пар. Це ідеальне місце для пропозиції руки і серця або романтичної фотосесії. Просто переконайтеся, що ви знаходитеся чимдалі від рейкових шляхів під час руху потягу, оскільки залізниця діюча.

2. Сухі долини Мак-Мердо, Антарктида

Сухие долины Мак-Мердо, Антарктида
Фото: Matt Schwachofer

Чи замислювалися ви коли-небудь, як це — ходити по Марсу? І хоч у вас, швидше за все, ніколи не буде можливості побувати на іншій планеті, ви зможете побачити одну з найекстремальніших пустель на Землі, відвідавши Антарктиду. Сухі долини Мак-Мердо мають деякі топографічні подібності з Марса, і виглядають практично як копія цієї планети.

3. Печери Світляків, Нова Зеландія

Пещеры Светлячков, Новая Зеландия
Фото: neverunprepared

Подорожі на човні по Печерах Світляків, розташованих на Північному острові Нової Зеландії, дозволяють відчути усі таємниці і чаклунства, які відчували наші предки, коли вони уперше дивилися на нічне небо. Такі світлячки існують тільки в Новій Зеландії, і ви можете узяти організовану екскурсію на човні, щоб побувати серед їх краси. Переконайтеся, що ви захопили камеру, тому що такого ви ніде більше не побачите.

4. Солончак Уюні, Південна Болівія 

Солончак Уюни, Южная Боливия
Фото: Phil Whitehouse

На Землі немає більше нічого схожого на висохле соляне озеро у Болівії, яке дає відчуття, що ви знаходитеся на іншій планеті. Перед вами відкривається огляд на сотні кілометрів, а за правильних погодних умов біла соляна кірка створює ілюзію велетенського дзеркала. В якості додаткового бонуса, ви маєте можливість досліджувати довколишні гори з численними печерами. В результаті ви зможете похвалитися  фотографіями, на яких солончак нагадуватиме велике біле море.

5. Крижані печери, льодовик Менденхолл, Аляска, США

Ледяные пещеры, ледник Менденхолл, Аляска, США
Фото: Andrew E. Russell

Багатьох людей притягає ідея побачити власними очима льодовик. А що, якби ви могли заглянути всередину одного з них? Льодові печери в Джуно, на Алясці, дають таку можливість. Печери мають довжину майже 20 км, і мандрівники, які доберуться на човні, а потім піднімуться по льоду, можуть зробити приголомшливі фотографії, які виглядають як намальовані. Покваптеся, якщо ви хочете відвідати це місце, оскільки зміна клімату примушує льодовик танути.

6. Поля тюльпанів, Нідерланди

Тюльпанные Поля, Нидерланды
Фото: Reinoud Kaasschleter

Якщо ви любите квіти і яскраві фарби, або якщо ви просто цінуєте красиві види, поля тюльпанів в Голландії принесуть вам істинне задоволення. Є декілька місць у світі, де акцент поставлений на зростаючих тюльпанах, у тому числі штат Мічіган в США. Але немає нічого приголомшливішого, ніж те, що ви побачите в Нідерландах.

7. Каньйон Антилопи, Арізона, США  

Каньон Антилопы, Аризона, США
Фото: herdiephoto.com

Каньйон Антилопи є частиною Парків і зон відпочинку Навахо, і колись він був будинком для великого поселення вилорогих антилоп. Для того, щоб відвідати Верхній або Нижній Каньйон Антилопи, вам треба буде замовити екскурсію. Інші пам’ятки, такі як Міст Веселки і нижня східна частина каньйону Вотерхолс (Waterholes) дозволяють вільно пересуватися пішки.

8. Шварцвальд, Німеччина

Шварцвальд, Германия
Фото: ptwo

Назва Шварцвальд (йому. Schwarzwald — «чорний ліс») викликає образи темного густого лісу з казок, і заростей з його ялин дійсно має трохи зловісний вигляд. Він для багатьох запам’ятався як місце зустрічі Гензель і Гретель із злою відьмою, але також він славиться своїм приголомшливим лісистим видом.

9. Морський лід, Шпіцберген, Норвегія

Морской лед, Шпицберген, Норвегия
Фото: Matt Schwachofer

Морський лід на околицях Шпіцбергена настільки вражаючий, що тільки їм вже можна милуватися, але що робить його ще дивовижнішим — це постійні появи полярних ведмедів. Деякі экспедиції з Шпіцбергена навіть задокументували несподівану поведінку полярних ведмедів саме цього регіону і навіть їх битви. Іншими словами, цей регіон є хорошим вибором для мандрівників, прагнучих отримати дивовижні і рідкісні фотографії льоду, на якому може з’явитися полярний ведмідь або навіть два.

10. Катакомби Парижу, Франція

Катакомбы Парижа, Франция
Фото: Adam Baker

Деяких людей жахливі місця можуть не лише шокувати, але і притягати в якості пам’яток для відвідування. Наприклад, Катакомби Парижу містять дійсно переконливу колекцію кісток і черепів. Багато з цих жахливих, але дивовижних пам’яток історії, розташовані дуже художньо, і ви можете також дізнатися багато нового про життя кожного жителя катакомб, вивчаючи їх останки. Це місце обов’язково треба побачити любителям історії і особам, які не проти поспостерігати за всім з трохи похмурого боку.

11. Бамбуковий ліс, Японія  

Бамбуковый лес, Япония
Фото: Tim Brennan

Бамбуковий ліс в Кіото є одним з найкрасивіших зелених місць у світі, але це ще не усе, чим славиться ця місцевість. Крім того, бамбуковий ліс був включений в список 100 кращих натуральних звукових ландшафтів Японії. Це означає, що це місце є прекрасним і з візуального боку, і з точки зору акустики.

12. Басейни Феї, Острів Скай, Шотландія

Бассейны Феи, Остров Скай, Шотландия
Фото: Indrik Myneur

Дорога до казкових басейнів займе у вас близько 40 хвилин, але вашою нагородою за цю екскурсію стане прекрасний вид і холодний, але кришталево чистий природний басейн з блакитною водою з річки Бриттл. Більшість мандрівників в основному зайнята фотографуванням Басейнів Феї. Проте, якщо ви любите плавати, то напевно насолодитеся чистісінькою водою, навіть незважаючи на її низьку температуру.

13. Мачу-Пікчу, Перу

Мачу-Пикчу, Перу
Фото: Peter Burka

Існує хороша причина, чому Ліза Сімпсона так сильно хотіла побачити Мачу-Пікчу: він прекрасний, до нього нелегко дістатися, і він містить дивовижну можливість вивчити втрачену культуру. Складно сказати, для чого використовувалася ця місцевість в XV столітті, але подорож на вершину Мачу-Пікчу без перельоту на вертольоті — це величезний подвиг, який готові зробити багато мандрівників зі всього світу.

14. Острови Маманука, Фіджі  

Острова Маманука, Фиджи
Фото: Juliane Schultz

Є 20 островів на Фіджі, які разом іменуються островами Маманука, і вони пропонують мандрівникам широкий спектр прекрасних можливостей для відпочинку. Ви можете насолодитися водою, зробити прекрасні фотографії, подивитися на дельфінів, стрибнути з парашутом і багато усього іншого під час поїздки в цей регіон Фіджі.

15. Дорога Гігантів, Ірландія і Шотландія

Дорога Гигантов, Ирландия и Шотландия
Фото: Julian Dunn

За легендою, Дорога Гігантів, яка знаходиться в Ірландії і Шотландії, вважається залишками древнього кам’яного мосту, який був побудований велетнями, щоб об’єднати дві країни. Наука говорить нам, що істинне походження не настільки міфічне, проте дуже захоплююче: гребля є результатом швидкого охолодження і стискування вулканічної лави.

16. Замок Нойшванштайн, Німеччина

Замок Нойшванштайн, Германия
Фото: Manuel Nunez Salinas

Один з найбільш відвідуваних і фотографованих замків у світі колись був притулком короля. На щастя для громадськості, замок Нойшванштайн став доступний для відвідувань в 1886 році, незабаром після смерті Людвіга II. Любителі Діснея напевно побажають поїхати в Німеччину, щоб побачити джерело натхнення для створення замку з «Красуні і Чудовиська».

17. Велика блакитна діра, Беліз

Большая голубая дыра, Белиз
Фото: Eric Pheterson

Приблизно сто п’ятдесят тисяч років назад у Белізі сформувалася вапнякова печера. З часом, проте, рівень води піднявся, і це зруйнувало «дах» печери. Результатом цього процесу стала Велика блакитна діра, яка вважається одним з найунікальніших місць для дайвінгу у світі.

18. Замок Дракули, Румунія

Замок Дракулы, Румыния
Фото: Dennis Jarvis

Замок Бран, який відоміший як замок Дракули, — яскрава пам’ятка Румунії. Туристам, що люблять жахливі історії, сподобається замок і місцевість, що оточує його. Вважається, що справжній Дракула, Влад Цепеш, провів дві ночі в підземеллі замку. Якщо ви любитель пригод, ви також можете спуститися до руїн замку Поенари у Брашове, який, найімовірніше, і був місцем, де насправді жив Дракула.

19. Долина Десяти Піків, Альберта, Канада  

Долина Десяти Пиков, Альберта, Канада
Фото: Florin Chelaru

Ця долина знаходиться в Національному парку Банф в провінції Альберта. З цього місця ви можете побачити і сфотографувати 10 гірських вершин, у тому числі гори Фэй, Нептуак і Тузо. Крім того, звідси можна побачити ще декілька інших гірських вершин.

20. Центральні Австрійські Альпи, Австрія

Центральные Австрийские Альпы, Австрия
Фото: Sonja und Jens

Альпи тягнуться по території Австрії, Швейцарії, Словенії, Італії і Ліхтенштейну. Деякі прекрасні ділянки Центральних Австрійських Альп, що найбільш запам’ятовуються, включають суміш топографічних характеристик, у тому числі і невеликий водоспад.

21. «Цукеркові гори», Азербайджан

«Конфетные горы», Азербайджан
Фото: David Davidson

Ці гори є частиною Великого Кавказького хребта Азербайджану. Шаруваті гори в народі називають «цукерковими» завдяки своїм природним неймовірним кольорам, які з’явилися внаслідок з’єднання окисленого заліза з ґрунтовими водами. Туристичні прогулянки в цих горах можуть бути небезпечними для людей без спеціальної підготовки, але красиві види можна побачити, навіть не піднімаючись на самий верх.

22. Золотий храм, Амритсар

Золотой храм, Амритсар
Фото: Arian Zwegers

Хармандир-Сахиб, як завжди називають Золотий храм, — ця неймовірно красива будівля, яка притягає як глибоко віруючих людей, так і нерелігійних відвідувачів. Це унікальне об’єднання мусульманських і індуїстських архітектурних стилів часто називають однією з самих художньо оформлених будівель у світі.

23. Озеро Мавора, Нова Зеландія

Озеро Мавора, Новая Зеландия
Фото: Tom Hall

Парк озера Мавора в Новій Зеландії відкриває для відвідувачів ландшафт з лісів, озер, гір і лугів, що робить його дуже привабливим для людей, що люблять проводити час на свіжому повітрі. Ще більше вражаючим стає вид з приходом ночі, коли небо «оживає». Відсутність поблизу зайвого освітлення гарантує вам враження, які ви не забудете ніколи.

24. Смарагдове озеро, Нова Зеландія 

Изумрудное озеро, Новая Зеландия
Фото: Marcus Holland-Moritz

Якщо ви вирушаєте в Нову Зеландію, щоб побачити озеро Мавора, знайдіть час і для відвідування Смарагдового озера. Назване так із-за свого незвичайного кольору, воно є ще однією віддаленою місцевістю Нової Зеландії, яка поєднує в собі красу з тишею і спокоєм.

25. Скелі Етреті, Франція

Скалы Этреты, Франция
Фото: Gabriel Calderon

Ці блідо-білі, крейдяні скелі у Верхній Нормандії славляться своїм зовнішнім виглядом, а також трьома природними арками. В якості додаткового бонуса, білий гальковий пляж дозволяє легко дістатися до цих скель, і ви можете провести деякий час, насолоджуючись природною красою району.

26. Гюдльфосс, Ісландія  

Гюдльфосс, Исландия
Фото: Mark Fischer

Гюдльфосс, або Золотий водоспад, складається з трьох східців, створених природою. Вода з річки Хвитау стікає по цих так званих східцях і зникає в тріщині, глибиною 22 метри. Вид на Золотий водоспад з легким серпанком запам’ятається дійсно надовго.

27. Памуккале, Денизли, Туреччина

Памуккале, Денизли, Турция
Фото: miquitos

Памуккале — це турецьке слово, яке означає «бавовняний замок». Окрім спостереження унікальної естетичної привабливості цієї області, мандрівники можуть зануритися в гарячі джерела, які впродовж тисяч років використовувалися як ванни для купання. Деякий час назад тут знаходилося багато готелів, і процвітала індустрія туризму. Але у результаті готелі вирішено було знести, щоб зберегти природну красу Памуккале. Ви все ще можете відвідати цей об’єкт зі списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, але, швидше за все, людей тут вже буде не багато.

28. Острів Кадьяк, Аляска, США  

Остров Кадьяк, Аляска, США
Фото: Andrew Peterson

Острів Кадьяк є найбільшим з островів Кадьякского архіпелагу. Розташоване поряд з південним узбережжям Аляски, це красиве місце займає більше 9,3 тис. кв. км, включаючи густі ліси, гори, а також відносно плоскі землі. Дві третини острова є частиною Національного заповідника дикої природи Кадьяк, і цілком можливо, що ви зустрінетеся віч-на-віч з рідним для Кадьяка ведмедем.

29. Атабаска-Фолс, провінція Альберта, Канада  

Атабаска-Фолс, провинция Альберта, Канада
Фото: Bastien Deceuninck

Цей прекрасний водоспад є частиною Національного парку Джаспер в Канаді. Хоча висота водоспаду Атабаска не настільки вражаюча, як у деяких інших водоспадів світу, потужне падіння такої великої кількості води є незвичайним. Ще однією важливою рисою є те, що це падіння можна безпечно сфотографувати з декількох довколишніх точок.

30. Ель-Чальтен, Аргентина  

Эль-Чальтен, Аргентина
Фото: Justin Vidamo

Ель-Чальтен — це гірське село в провінції Санта-крус в Аргентині. Село чарівне саме по собі, і варте відвідування тих, хто хоче на деякий час відволіктися від зовнішнього світу. Але що ще більше привертає увагу — це дві гори біля села. Найбільш яскраве це місце виглядає восени, і відоме воно як столиця пішого туризму Аргентини.

Враховуючи таку велику кількість місць для вибору цікавої подорожі, немає ніяких причин, щоб нудьгувати під час наступної відпустки. Пам’ятайте, що поїздки в маловідомі райони, такі як містечко Кассель, з їх дивовижними і красивими місцями, допоможуть вам також побудувати успішну кар’єру. Крім того, це вони забезпечать вас спогадами, які будуть з вами усе життя.

Джерело

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку