(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б
Головна»Послуги»Оформлення туристичної страховки

Оформлення туристичної страховки

Страховий поліс — обов’язковий документ для більшості бажаючих виїхати за кордон. Замовити його можна для будь-якої людини у віці до 75 років, а оплатити можуть як фізичні так і юридичні особи.

Як правило, поліс страхування замовляється на термін до одного року, в залежності від планованої тривалості перебування за кордоном.

Що стосується страхової суми, то вона обумовлюється при укладенні договору про страхування, при цьому її розмір може бути в межах 10-50 тисяч євро або доларів. Точну суму розраховують залежно від безлічі чинників, наприклад, важливими є вік людини і страхові внески. Територію дії страхового поліса теж можна вибрати від декількох країн до всього світу.

Додаткові програми страхування життя і здоров’я

Крім звичайного страхування життя і здоров’я, можна скористатися додатковими програмами для мандрівників:

  • Страховка на випадок неможливості поїздки за кордон — стане в нагоді, якщо застрахована людина раптово захворіє або отримає травму, а так само безлічі інших важливих факторів, які можуть вплинути на можливість здійснення поїздки.
  • Додаткове мед. страхування — буде корисним, якщо застрахований почне курс лікування в зарубіжній лікарні, але захоче закінчити його в Україні.
  • Страхування відповідальності перед третіми особами ­— буде актуально у випадках, коли застрахований потрапить в ситуацію, в якій він повинен буде відшкодувати завдані ним збитки за законами країни перебування.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24