(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи в Німеччину

Для відвідування Німеччини громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Німеччині з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Німеччини повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Німеччина – чудова країна в серці Європи з багатою історією, батьківщина багатьох мислителів, вчених, поетів, музикантів та композиторів. Світовій культурі вона дала такі постаті як Ґеґель, Кант, Лейбніц, Айнштайн, Гьоте, Вагнер, Бах, Бетховен, Шуман, Гендель. З року в рік Німеччина вабить своїми красотами ще більшу кількість туристів. Якщо Ви один раз завітаєте до Німеччини, Вам захочеться повертатися сюди ще й ще, аби відкрити для себе усі секрети, усі потаємні закутки цієї країни, дізнатися все про її культуру. Повірте нам, відпочинок у Німеччині здивує Вас своїм різноманіттям.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24