(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Любителі подорожей частіше досягають успіху на роботі

Головна»Туристам на замітку»Поради»Любителі подорожей частіше досягають успіху на роботі

«Ми подорожуємо не для того, щоб втекти від життя, а для того, щоб життя не втекло від нас».

Нам усім потрібна відпустка. Принаймні, раз на рік. А краще — двічі. Де ви вирішили подорожувати — на території вашої країни, або за її межами — залежить від вас і вашого бюджету. Але, врешті-решт, якщо ми хочемо відпочити від щоденних справ і напруженої роботи в офісі, нам потрібна перерва.

Причина, через яку люди, що люблять подорожувати, частіше бувають успішніші на роботі, в тому, що подорожі змінюють мислення. Хочете упізнати деталі? Читайте далі.

1. У них широкий кругозір

Люди, які працюють в офісі, особливо менеджери середньої і вищої ланки, згодні, що після повернення з відпустки вони, як правило, більше зосереджені на роботі. Вони взялися до роботи зі свіжою головою, і стали відкритіші світу. Вони більш амбітні, мають свіжий погляд на речі, і що важливіше, вони налаштовані оптимістичніше.

2. У них ширше коло спілкування

Коли ви відвідуєте іншу країну для участі в конференції або семінару, ви, напевно, зустрічаєте там людей з різних куточків світу. Це допомагає вам налагоджувати нові контакти і знаходити нових знайомих. Ці люди залишаються у ваших списках контактів, і це важливий момент, якщо ви зацікавлені в розширенні круга знайомств і професійних контактів.

3. Вони гарні організатори

Якщо ваша робота включає питання логістики, HR, бухгалтерський облік або що-небудь, пов’язане з використанням готівки, подорожі допоможуть вам краще усе це організувати. Як? Якщо ви плануєте поїздку в іншу країну, незалежно від того, їдете ви самостійно, з сім’єю, з друзями, або навіть вирушаєте в поїздку по роботі, ви вирішуєте багато питань. Приміром, на вас лягають такі турботи, як: питання про паспорт, про іншу валюту, де зупинитися, чим зайнятися, де поїсти, турбота про ваш супутник або супутники, і так далі. Після того, як ви повернетеся в офіс, ваші завдання здаватимуться вам легше, і ви з легкістю з ними впораєтеся.

4. Вони багато знають про інші культури

Коли ви вирушаєте в поїздку за кордон, вам відкриваються різні культури. Такий досвід «з перших рук» допоможе вам зрозуміти, як люди поводяться в різних ситуаціях відносно життя або праці. Спостереження за міжнародним стилем роботи допоможе вам також застосувати дещо і у вашій сфері діяльності.

5. Вони краще ладнають з іншими людьми

Міжнародні поїздки означають можливості для придбання знань про різні культури, мови і так далі. Звичайно ж, чужі культури, мови і суспільство відрізняються від ваших рідних. Ви можете узяти короткий урок вивчення мови перед відвідуванням іншої країни, або купити книгу в перекладі, але незалежно від того, що ви зробите, вам все одно доведеться пройти тест навичок спілкування. Він включає те, наскільки добре ви зможете застосовувати в цій чужій країні з її місцевими жителями своє терпіння, тактовність і етикет. Якщо ви зможете здати цей “тест”, то ви легко зможете досягти успіху і в кар’єрі.

6. Вони приступають до роботи з новими силами після кожної поїздки

Що відбувається, коли ваш електронний пристрій зависає? Ви перезавантажуєте або оновлюєте його, і воно знову починає нормально працювати. Так само усім нам в якийсь момент часу треба активізувати наші мізки. І кращий спосіб це зробити — відпочити, хоч би впродовж зовсім короткого періоду часу. Поїздка за кордон — краща терапія. Приємна подорож змусить Вас забути про ваші повсякденні справи і про ваше неспокійне життя. Така поїздка змусить вас закохатися в навколишній світ, зарядить енергією і зробить вас краще. Після того, як ви повернетеся додому, ви будете упевнені, що готові зіткнутися з реальністю на свіжу голову.

Хороший мандрівник — також прониклива ділова людина. Те, що ви отримаєте від міжнародних поїздок, ви не зможете знайти в класі або офісі.

Філіп Лакамп, Старший Віце-президент “Cathay Pacific” в Америці.

Ви з цим згодні? Напишіть свою думку в коментарі.

Джерело

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку