(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Австрії

Для відвідування Австрії громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Австрії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Австрії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Відпочинок в Австрії актуальний в будь-яку пору року. Цій країні, без сумніву, пощастило з природою, кліматом та географічним положенням. Взимку край перетворюється на мекку для любителів гірськолижного спорту. Влітку в горах і затишних містах відкривається безліч можливостей для екскурсійного туризму, велопрогулянок, катання верхи. Ну а те, що є в Австрії цілий рік — це чудові пейзажі і чисте гірське повітря. А ще — найчистіші озера та термальні джерела.

Австрія розташована в серці Європи і межує з такими цікавими країнами, як Італія, Німеччина, Швейцарія, Чехія, Угорщина, Словенія, Словаччина, Ліхтенштейн. Плануючи маршрут, можна захопити і визначні пам’ятки за межами Австрії, але не відмовте собі в задоволенні спочатку відвідати міста цієї держави.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24