(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Віза й документи до Австрії

Для відвідування Австрії громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Австрії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Австрії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Відпочинок в Австрії актуальний в будь-яку пору року. Цій країні, без сумніву, пощастило з природою, кліматом та географічним положенням. Взимку край перетворюється на мекку для любителів гірськолижного спорту. Влітку в горах і затишних містах відкривається безліч можливостей для екскурсійного туризму, велопрогулянок, катання верхи. Ну а те, що є в Австрії цілий рік — це чудові пейзажі і чисте гірське повітря. А ще — найчистіші озера та термальні джерела.

Австрія розташована в серці Європи і межує з такими цікавими країнами, як Італія, Німеччина, Швейцарія, Чехія, Угорщина, Словенія, Словаччина, Ліхтенштейн. Плануючи маршрут, можна захопити і визначні пам’ятки за межами Австрії, але не відмовте собі в задоволенні спочатку відвідати міста цієї держави.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24