(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Новинка

Відпочинок у стилі Санторіні

Від16 280 грн
10 днів (7 ночей на морі)
Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Тунісу

Для громадян України, які придбали тур в Туніс через турагентство і прибувають в країну прямим рейсом, на термін до 30 днів, віза не потрібна. В’їзний штамп ставлять після прибуття в аеропорту. Також на місці заповнюється імміграційна картка. Після прибуття необхідно пред’явити закордонний паспорт (термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців з моменту закінчення туру), туристичний ваучер, зворотні квитки.

Для перебування на довший термін потрібно отримати візу в посольстві Тунісу.

Про країну

Туніс — багатоголосний, багатогранний, загадковий та манливий. Для одних ця країна передовсім асоціюється з пляжним відпочинком — із безтурботністю, сонцем, чистим Середземним морем та білосніжним піском на пляжах, смачною їжею, фініковими пальмами та ароматами жасмину й прянощів.

Інші ж вважають головною фішкою Тунісу безкраю пустелю Сахару, яка приголомшує своєю тишею та дюнами всіх відтінків жовтого. Сахара — найбільша на всій земній кулі пустеля, що простягається від Червоного моря до Атлантичного океану, а її площа — понад 8 млн км. В пустелю можна податися як на оглядову екскурсію, так і провести у ній кілька діб, занурившись у її атмосферу з головою.

Третіх Туніс вабить численними культурними надбаннями, що залишилися у спадок від стародавніх цивілізацій. Саме на території сучасного Тунісу в давнину існувала фінікійська держава Карфаген з однойменною столицею, що була заснована на 60 років раніше Риму. І саме тут розташований величний Колізей в Ель-Джемі — один з трьох найбільших амфітеатрів колишньої Римської імперії.

Туніс — африканська держава, проте більшою мірою європеїзована, аніж Єгипет. Європейські туристи полюбили курорти Тунісу завдяки сучасним центрам таласотерапії, якісь послуг в яких відповідає високим стандартам, а ціни значно нижчі, ніж в країнах Європи.

Туніс чудово підходить для сімейного відпочинку, адже тут практично завжди сонячно, клімат м’який, влітку тут немає виснажливої спеки. Навіть у розпал літа на півдні країни температура не сягає вище +35 С°, а легкий бриз приносить таку бажану свіжість.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24