(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Тунісу

Для громадян України, які придбали тур в Туніс через турагентство і прибувають в країну прямим рейсом, на термін до 30 днів, віза не потрібна. В’їзний штамп ставлять після прибуття в аеропорту. Також на місці заповнюється імміграційна картка. Після прибуття необхідно пред’явити закордонний паспорт (термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців з моменту закінчення туру), туристичний ваучер, зворотні квитки.

Для перебування на довший термін потрібно отримати візу в посольстві Тунісу.

Про країну

Туніс — багатоголосний, багатогранний, загадковий та манливий. Для одних ця країна передовсім асоціюється з пляжним відпочинком — із безтурботністю, сонцем, чистим Середземним морем та білосніжним піском на пляжах, смачною їжею, фініковими пальмами та ароматами жасмину й прянощів.

Інші ж вважають головною фішкою Тунісу безкраю пустелю Сахару, яка приголомшує своєю тишею та дюнами всіх відтінків жовтого. Сахара — найбільша на всій земній кулі пустеля, що простягається від Червоного моря до Атлантичного океану, а її площа — понад 8 млн км. В пустелю можна податися як на оглядову екскурсію, так і провести у ній кілька діб, занурившись у її атмосферу з головою.

Третіх Туніс вабить численними культурними надбаннями, що залишилися у спадок від стародавніх цивілізацій. Саме на території сучасного Тунісу в давнину існувала фінікійська держава Карфаген з однойменною столицею, що була заснована на 60 років раніше Риму. І саме тут розташований величний Колізей в Ель-Джемі — один з трьох найбільших амфітеатрів колишньої Римської імперії.

Туніс — африканська держава, проте більшою мірою європеїзована, аніж Єгипет. Європейські туристи полюбили курорти Тунісу завдяки сучасним центрам таласотерапії, якісь послуг в яких відповідає високим стандартам, а ціни значно нижчі, ніж в країнах Європи.

Туніс чудово підходить для сімейного відпочинку, адже тут практично завжди сонячно, клімат м’який, влітку тут немає виснажливої спеки. Навіть у розпал літа на півдні країни температура не сягає вище +35 С°, а легкий бриз приносить таку бажану свіжість.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24