(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Що таке гарячий тур або коли вигідно купити тур?

Головна»Туристам на замітку»Поради»Що таке гарячий тур або коли вигідно купити тур?

Сьогодні ми торкнемося теми гарячих турів — чи варто їх брати і коли їх можна зловити.

Є такий міф, що гарячий тур — це відмовний тур, коли хтось його придбав і раптом випадково з якихось причин відмовився. З одного боку, це один з видів гараячого туру, але це трохи неправильне його трактування.

Гарячий тур — це коли туроператор знижує вартість туру, бо не зміг його реалізувати через певні причини. Наприклад, у нього виліт назначено на 20 грудня, а 15-го на рейс залишилося ще 50 крісел, вони не заповнені, але оператор уже за них заплатив гроші. Куплений готель, оплачений квиток. Відповідно, щоб не втратити ці гроші, йому вигідніше продати, наприклад, за собівартістю ці крісла. І в результаті чого виходить, що за 5 днів до вильоту ціна дуже впала. Бінго! Можна купити класний тур!

Раніше в Таїланд можна було полетіти за 200$. Зараз теж можна, але дуже мало залишилося таких можливостей, особливо в регіонах. Київ — це окрема розмова, там два аеропорти і таких варіантів більше. Взагалі, можна подорожувати за 100$ цілий рік.

У регіонів інша історія, тому що не так багато чартерних перевезень. Тому що туроператори стали сильно розумніші і тепер чартерні перевезення ставлять не в такому обсязі, як раніше. Тобто вони прогнозують, яким буде попит (а він зараз сильно впав). І відповідно до цього виставляють стільки бортів, скільки, можуть заповнити. І вони їх заповнюють, особливо на такі високі дати, як Новий рік, свята, канікули дитячі. Взагалі, через великий попит гарячих турів на ці дати майже не буває.

Також один з принципів гарячого туру — це чартерні перевезення. Якщо це регулярний рейс, то його складно назвати гарячим туром. Якщо ви хочете придбати гарячий тур з майже гарантованою датою, коли путівки точно будуть по смачним цінам, ви можете відпустку планувати саме під ці дати. Взимку це з середини листопада по середину грудня. Це ті дати, коли завжди бувають якісь вигідні ціни. Якщо ми беремо весну, то це травень і початок червня, тоді теж бувають дуже хороші варіанти. І в міжсезоння, взимку можна Європу якусь зловити, те, що не користується активним попитом.

Якщо ви купуєте гарячий тур, то будьте готові до того, що потрібно дуже швидко приймати рішення. Варіантів «я подумаю» немає. Потрібно нести відразу ж 100% оплату, тому що смачні пропозиції швидко розкуповуються.

Якщо ви хочете по гарячій путівці полетіти в Європу, це теж можна зробити. Зараз у нас діє безвіз і це стало набагато простіше. Ви можете за пару днів купити суперкласний тур, наприклад Сицилію за якісь копійки або інший напрямок (Іспанія часто «підгорає»).

Що таке «відмовний тур»

Відмовний тур — це підвид гарячих турів. Вони бувають з причини, коли клієнт вже купив тур, але з якоїсь причини не може поїхати. А гроші назад вже не повертаються. Тоді його продають сильно дешевше, щоб хоча б трохи відбити вартість.

Таке було з Єгиптом, коли всі злякалися, не стали літати, а той, хто наважився, можна так сказати, злітав за дуже вигідною ціною.

Чи варто їх купувати? Так, безумовно, варто! Просто потрібно звертати увагу, чи дійсно це відмовний тур. Тобто це все одно повинен бути якісний продукт. Звертайте увагу на кількість днів, на якість готелю. Знову ж таки, на туроператора. Може бути, це якийсь шахрай, який захотів обдурити: зібрати грошей і потім припинити свою діяльність. Тому бронюйте у перевірених агентів (відгуки про Візу-Валізу).

Коротше, сміливо бронюйте горящі тури ✈️

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку