(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Відпочинок з дітьми на морі

Головна»Туристам на замітку»Поради»Відпочинок з дітьми на морі

Море — це яскраві враження й користь для душі та тіла! Море люблять всі — і дорослі, і діти. А вчені стверджують, що таласотерапія — «лікування морем» — надзвичайно корисна! Морська вода здатна зміцнити імунітет і нервову систему, покращити сон, а також допоможе загартувати дитячий організм, нормалізує обмін речовин. Суцільні переваги!

Але до поїздки на море всією сім’єю варто поставитися відповідально й врахувати важливі моменти, які стосуються як вашого комфорту, так і комфорту наймолодших членів родини. Це все дозволить насолодитися відпочинком у повній мірі та уникнути негараздів.

Відпочинок на морі з дітьми за кордоном

Збираючись провести свою відпустку в іншій країні, ви отримуєте як низку переваг, так і певні складнощі. Основні мінуси — це дорога, зміна клімату, джетлаґ, проблеми з ніжним дитячим травленням через незвичні харчові продукти та воду. З іншого ж боку ви можете розраховувати на якісний відпочинок, чисте море, привітний персонал, розважальні дитячі програми в готелі, захопливі екскурсії та всю безтурботність відпочинку в all inclusive.

Тож, якщо ви тільки-но розпочали планування своєї відпустки й вирішуєте, який напрямок обрати, ми б радили орієнтуватися на власні бажання, потреби й враховувати характер і темперамент ваших нащадків. Якщо малюк спокійно переносить довгі переїзди й не панікує через велику кількість людей чи обмежений простір — можете собі дозволити екзотичні напрямки з тривалим перельотом. А ось для непосидючих капризунів ми б радили країни, переліт у які не займає понад дві-три години. Так само краще обирати країни, для відвідування яких не потрібна віза, так ви уникните довгих та виснажливих черг в аеропорту. Ну і, звісно ж, автобусні та екскурсійні тури краще відкласти до середнього шкільного віку.

Ідеально, якщо готель, який ви оберете, буде розрахований на відпочинок всією родиною. Це означає що в ресторані буде спеціальне дитяче меню, зручні годувальні стільці, в номері вам підготують додаткове дитяче ліжечко. Не варто забувати про аніматорів, ігрові кімнати, розвивальні клуби, розраховані на різний вік та інтереси, а також дитячі басейни, які подарують дітям незабутні враження, а батькам дозволять переключитися та насолоджуватись спокоєм, морем і сонцем.

Дізнатися більше ви можете у нашому матеріалі про найкращі готелі Туреччини для відпочинку з дітьми у 2019.

Відпочинок на морі з маленькою дитиною

дівчинка на пляжі біля моря

Готуючись до перельоту, потрібно запастися з усім необхідним: це аптечка з ліками, які приймає ваша дитина, а також медикаменти першої необхідності, їжа, напої. Не забудьте про розваги — розмальовки, мультики, іграшки. Вони допоможуть і вам, і дитині, й усім іншим пасажирам простіше перенести політ.

Уникайте надмірного перебування на сонці у перший же день — до сонячних ванн слід призвичаюватися поступово. Відвідувати пляж найкраще вранці та ввечері, це дозволить уникнути опіків та перегрівів. Дуже важливо, щоб малюки не перебували довгий час під прямим сонячним промінням. Тому обирайте місце під навісом чи парасолею. Не забувайте про головні убори та сонцезахисні креми. Якщо переймаєтеся за ніжну вразливу шкіру, одягніть бавовняні футболочку та шортики, в яких дитинка може і купатися.

Якщо для малюка це перша поїздка на море, з водичкою його варто знайомити обережно, давати похлюпатися всього кілька хвилин. Поступово частоту та тривалість купань можна збільшувати.

Під час відпочинку нам так хочеться відійти від побуту, але не варто змінювати дитячий режим. Приймання їжі та сон мають відбуватися у звичний час, це дозволить уникнути зайвого стресу.

Цікаво? Також читайте ще один наш матеріал про відпочинок в Туреччині з дітьми та готуйтеся до літа, адже воно вже не за горами!

Подивитись тури до Туреччини

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку