(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Новинка

Відпочинок у стилі Санторіні

Від16 280 грн
10 днів (7 ночей на морі)
Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Єгипту

Вартість туристичної візи до Єгипту становить 25$

В’їзд до Єгипту для громадян України є візовим. Після прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов’язаний придбати візу біля стійки VISA та сплатити її вартість 25 $. Дана віза дає право на одноразовий в’їзд в країну і безперервне перебування на території Єгипту до 30 днів. Для відвідування Єгипту діти до 18 років не мають необхідності в придбанні візи, якщо вони вписані в паспорт батьків. Оплачується лише одна віза на один паспорт. Якщо ж у дитини свій власний паспорт — вона має сплатити за візу.

ВАЖЛИВО: Прилетівши на Синайський півострів (в м. Шарм-ель-Шейх), туристи можуть НЕ ставити візу і відповідно не платити 25$. На імміграційній картці туристи повинні написати: SINAI ONLY. У паспорт буде поставлений штамп з таким же текстом: SINAI ONLY. Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова. У разі, якщо туристи прилетіли в один аеропорт на Синайському півострові, а відлітають з іншого — потрібно сплатити збір у розмірі 25$ в аеропорті на вильоті.

Документи, необхідні для отримання візи після прибуття в Єгипет:

  • Закордонний паспорт (що діє не менше ШЕСТИ місяців з дня закінчення запланованого туру)
  • 2 чисті сторінки паспорта для візи і штампів
  • Туристичний ваучер

Про країну

Для більшості з нас Єгипет — це доступна екзотика, якісний сервіс та приємне море. Але Єгипет — це значно більше, ніж All inclusive чи ятки з недорогими сувенірами.

Ця країна радо ділиться своїми скарбами, проте береже безліч таємниць. Яка вона, земля фараонів, оспівана Геродотом, колиска цивілізації?

Саме у Єгипті знаходиться єдине з семи Чудес Світу, яке збереглося до наших днів — піраміда Хеопса, саме тут протікає найдовша та найзагадковіша річка Африки — Ніл. І саме тут найтепліше, найчистіше й одне з найсолоніших морів земної кулі з вражаючим унікальним підводним життям. Море, в яке не впадає жодна річка! А берегова лінія Єгипту розтягнулася на три тисячі кілометрів.

Крім відпочинку на морі, дайвінгу, яхтингу, туристів чекають численні екскурсії до столиці Єгипту Каїру, а також до столиці стародавнього Єгипту — Луксору, міста легендарного та вражаючого. У жодному іншому місті світу не збереглося так багато історичних пам’яток старовини, як тут.

Серед інших поширених варіантів дозвілля — відвідини монастирів Святого Антонія і Святого Павла, сходження на гору Сінай, прогулянках по пустелі на квадроциклах, мандрівка до Кольорового каньйону, мальовничого природного дива. Ви можете попрямувати на унікальний острів Тобія з лікувальним білим піском або ж здійснити чотириденний круїз Нілом. І це далеко не все!

Відпочинок у Єгипті може обмежитися лише готелем і пляжем, а може подарувати вибухові враження — все залежить лише від вашого бажання. Адже це країна безкраїх пісків, солодких фініків, коралових рифів і сотень цікавих місць, у яку варто приїхати не один раз.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24