(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Болгарії

Для відвідування Болгарії громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Болгарії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Болгарії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Болгарія — країна, де почуваєшся, як вдома!

Щороку інтерес до відпочинку в Болгарії стрімко зростає. І це зовсім не дивно, адже ця країна має стільки переваг!

  • Відсутність мовного бар’єру — дуже легко і просто зрозуміти один одного з місцевими жителями (але варто пам’ятати, що позитивний хитання головою під час бесіди тут означає «ні» і навпаки)
  • М’який клімат. Поєднання моря, гір і реліктових рослин дуже сприятливе для здоров’я. Сезон триває з травня по жовтень, найтепліші місяці липень і серпень. Сильна спека — це рідкісний виняток, адже з моря віє легкий бриз, а ночами стає прохолодно.
  • Дуже зручні, широкі і добре обладнані піщані пляжі зі зручним заходом в море. Ваших дітей також порадують дитячі майданчики, водні гірки та інші атракціони, що обладнані просто на пляжі.
  • Зручний переліт займе менше ніж 2 годин і Ви зовсім скоро зможете насолодитися пляжним відпочинком на березі моря.
  • У Болгарії кожен зможе знайти курорт, який відповідає Вашим уподобанням і фінансовим можливостям. Молодь любить відпочивати на Золотих пісках, де знаходяться недорогі готелі і безліч диско-клубів, де виступають відомі ді-джеї з усього світу. Албена — ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми! А любителям тиші та історичних пам’яток безсумнівно сподобається відпочивати на курортах Несебра і Созополя.
  • Варто відзначити і можливість лікування — мінеральні води, лікувальні грязі, велика кількість бальнеологічних і SPA-центрів.
  • Відпочинок в Болгарії порадує Вас хорошим рівнем сервісу, оскільки ця країна вступила в Європейський Союз і намагається відповідати всім його вимогам.
  • Болгарія — ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми! Відмінний клімат, широкі піщані пляжі, велика кількість розваг для дітей і їх батьків, а найголовніше — це безпека!
  • Вам обов’язково сподобається і припаде до смаку болгарська кухня, яка дуже різноманітна і недорога. А розміри порцій приємно здивують! Також варто відзначити, що Болгарія входить в п’ятірку виробників вин.
  • Простий візовий режим — мінімальний пакет документів і через кілька днів Ви вже зможете насолоджуватися відпочинком на курортах Болгарії.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24