(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Новинка

Відпочинок у стилі Санторіні

Від16 280 грн
10 днів (7 ночей на морі)
Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи до Болгарії

Для відвідування Болгарії громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Болгарії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Болгарії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Болгарія — країна, де почуваєшся, як вдома!

Щороку інтерес до відпочинку в Болгарії стрімко зростає. І це зовсім не дивно, адже ця країна має стільки переваг!

  • Відсутність мовного бар’єру — дуже легко і просто зрозуміти один одного з місцевими жителями (але варто пам’ятати, що позитивний хитання головою під час бесіди тут означає «ні» і навпаки)
  • М’який клімат. Поєднання моря, гір і реліктових рослин дуже сприятливе для здоров’я. Сезон триває з травня по жовтень, найтепліші місяці липень і серпень. Сильна спека — це рідкісний виняток, адже з моря віє легкий бриз, а ночами стає прохолодно.
  • Дуже зручні, широкі і добре обладнані піщані пляжі зі зручним заходом в море. Ваших дітей також порадують дитячі майданчики, водні гірки та інші атракціони, що обладнані просто на пляжі.
  • Зручний переліт займе менше ніж 2 годин і Ви зовсім скоро зможете насолодитися пляжним відпочинком на березі моря.
  • У Болгарії кожен зможе знайти курорт, який відповідає Вашим уподобанням і фінансовим можливостям. Молодь любить відпочивати на Золотих пісках, де знаходяться недорогі готелі і безліч диско-клубів, де виступають відомі ді-джеї з усього світу. Албена — ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми! А любителям тиші та історичних пам’яток безсумнівно сподобається відпочивати на курортах Несебра і Созополя.
  • Варто відзначити і можливість лікування — мінеральні води, лікувальні грязі, велика кількість бальнеологічних і SPA-центрів.
  • Відпочинок в Болгарії порадує Вас хорошим рівнем сервісу, оскільки ця країна вступила в Європейський Союз і намагається відповідати всім його вимогам.
  • Болгарія — ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми! Відмінний клімат, широкі піщані пляжі, велика кількість розваг для дітей і їх батьків, а найголовніше — це безпека!
  • Вам обов’язково сподобається і припаде до смаку болгарська кухня, яка дуже різноманітна і недорога. А розміри порцій приємно здивують! Також варто відзначити, що Болгарія входить в п’ятірку виробників вин.
  • Простий візовий режим — мінімальний пакет документів і через кілька днів Ви вже зможете насолоджуватися відпочинком на курортах Болгарії.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24