(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

5 причин для поїздки в Туніс

Головна»Туристам на замітку»Подорожі»5 причин для поїздки в Туніс

Для українців Туніс — це країна піщаних пляжів і All Inclusive, деякі наші туристи навіть не виходять за територію готелю. А дарма, адже країна вражаюча, чимось лякає, але неймовірно приваблива. Дізнайтеся, чому вам варто туди поїхати.

Сахара

Гірський оазис Чебіка, пустеля Сахара, Туніс. Дізнатися ціни на тури в Туніс.

Найбільша пустеля в світі, за площею — приблизно як США. Приїхати в Туніс і не проїхатися на верблюді по пісках — все одно, що приїхати в Париж і не подивитися на Ейфелеву вежу. Безмежна Сахара багатолика: це і високі дюни, і м’які золотисті бархани, і солончаки, і кам’янисті плато, і оазиси. У липні в туніській частині Сахари приблизно +37°C. Під час прогулянки ви покатаєтеся на квадроциклах, верблюдах, побачите у небі соколів, а якщо пощастить — пустельну лисичку фенека.

Блакитне місто Сіді-бу-Саїд

Блакитне місто Сіді-бу-Саїд
Сіді-бу-Саїд, Туніс

Мальовниче місто Тунісу, яке з легкістю може посперечатися красою з грецьким Санторіні. Білосніжні стіни, яскраво-блакитні і сині двері і вікна, вузенькі вулички, затишні дворики, ажурні решітки — рекомендуємо приїжджати сюди з додатковою картою пам’яті для фотоапарата.

Таласотерапія

Таласотерапія

Таласотерапія — лікування морем (кліматом, водоростями, солоною водою, цілющими грязями). У Тунісі кілька десятків центрів таласотерапії, більшість — в Хаммаметі. В цій країні стандарти таласотерапії встановлені на державному рівні, а методам вчать на медичних факультетах. Знайти здоров’я і красу, помолодшати і прогнати стрес допомагають водорості, грязі і чиста морська вода.

Карфаген

Карфаген
Вид на античні руїни в сторону собору святого Людовіка в Карфагені, Туніс.

«Карфаген має бути зруйнований», —  стверджували стародавні римляни і, в підсумку, свого домоглися. Мегаполіс з півмільйоном жителів був старанно знищений: навіть землю римські війська засипали сіллю, щоб на цьому місці ніколи вже нічого не виросло. Через сотню років Юлій Цезар схаменувся, і Карфаген відбудували заново. Зараз по руїнах стародавньої фінікійської твердині бродять натовпи туристів, археологів та істориків.

Східний базар

Східний базар
Традиційні лампи в магазині в Медині, Туніс.

Набульська кераміка, кейруанські килими, карбування, берберські прикраси, кальяни, гори солодощів і фініків — не загубіться в гомоні східного базару, коли у вас розбіжаться очі. Пристрасно торгуйтеся, махайте руками, вибирайте найкраще на прилавку на пам’ять про жаркий Туніс.

І це лише частина цікавинок. Залиште нам свій запит, щоб побачити красу Тунісу на власні очі. 

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку