(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Тури по УкраїніІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Про країну

Україна — як багато в цьому слові для кожного українця. Це наші рідні міста з бурхливим темпом життя та затишні села, неозорі степи, величні Карпати, Чорне та Азовське моря, ліси й каньйони, широкі ріки Дніпро та Дністер, кришталево чисті озера, героїчна Хортиця, мальовничі замки й найбільша в Європі пустеля — Олешківські піски. Україна — це історія та сучасність, музика й танці, смачна кухня й всепереможний український гумор.

Україна здатна дивувати, даруючи калейдоскоп вражень, розкриваючись перед мандрівником, ніби добре знайома з дитинства, але так і не прочитана до кінця книга.

Одеса, перлина Чорного моря, приваблює шанувальників пляжного відпочинку й фірмового гумору. Львів вабить ароматами кави й настоянок. Карпати примусять затамувати подих від захвату. Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево й Кам’янець-Подільський вразять архітектурою та духом старовини. А Київ та Дніпро занурять в атмосферу сучасного європейського мегаполіса.

А ви знали, що на території нашої держави розташована найдовша у світі гіпсова печера? А чи відомо вам, що село Бакоту на Хмельниччині, називають затопленою українською Атлантидою? Чи відвідували ви моторошний Тарканівський форт і чи навідувалися до замку Шенборнів, який будувався за логікою календаря — у ньому 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів?

Лишень уявіть, скільки несподіванок та відкриттів чекають на вас під час мандрівок рідною землею! Напрямок і час обирати вам, а ми скажемо лише одне — подорожувати Україною варто на всі 100%!

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24