(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Віза й документи у Чорногорію

Для відвідування Чорногорії громадянам України віза для в’їзду в країну не потрібна.

ВАЖЛИВО: віза не потрібна в тому випадку, якщо Ви летите літаком в Тіват або Подгорицю. Якщо ж ви відправляєтеся в Чорногорію на автобусі або власному автомобілі, то необхідно отримання транзитної візи Угорщини та Сербії.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Чорногорії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

Документи, необхідні для в’їзду на територію Чорногорії:

  • Закордонний паспорт (що діє не менше трьох місяців на момент закінчення поїздки);
  • Авіаквиток;
  • Ваучер;
  • Страховий поліс.

Важливо:

  • Діти до 16 років можуть мати свій паспорт або повинні бути вписані в паспорт батьків;
  • На вписаних в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія;
  • Від 16 до 18 років — дитячий проїзний документ, термін дії якого повинен бути мінімум 3 місяці з моменту закінчення поїздки.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Чорногорії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону) + нотаріально завірений переклад цього дозволу англійською мовою (для чорногорського кордону ). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Подейкують, що у XVI столітті повз чорногорське узбережжя пропливали венеціанські купці, яким велична гора Ловчен здаля видалася абсолютно чорною. А все через густі соснові ліси, що вкривали її схили. За легендою, так і виникла назва цього чудесного краю — Чорногорія або Монтенегро.

Близько 80% території країни покривають гори, які вражають уяву своїми вершинами й печерами, гомінкими водоспадами й багатовіковими непролазними хащами, озерами з джерельною водою, крихітними мальовничими поселеннями та стародавніми руїнами. Але, попри це, тисячі туристів щороку їдуть до цієї гостинної країни на Балканському півострові заради моря й сонця.

А все тому, що курорти Чорногорії комфортні, затишні, чисті й відносно недорогі, природа виняткова, море тепле, а фрукти й овочі надзвичайно смачні. Будванська рив’єра ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Старовинні міста, такі як Будва, Котор, Ульцинь і Цетинє подарують незабутні враження, зануривши у романтичну і навіть казкову атмосферу.

Мандрівникам будь-якого віку будуть цікаві морські екскурсії вздовж узбережжя, поїздка до Скадарського та Пивського озер, рафтинг на річці Тара. Піші гірські прогулянки дадуть можливість побути з природою та власними думками наодинці, відпочити від галасу та міських краєвидів. Провести цікавий та насичений день всією родиною можна в аквапарках Mediteran або Aquapark Budva.

І до речі, мало хто знає, але Чорногорію також називають Країною каньйонів. Найбільший і найкрасивіший каньйон Європи знаходиться саме тут — це каньйон річки Тара, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24