(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи у Чорногорію

Для відвідування Чорногорії громадянам України віза для в’їзду в країну не потрібна.

ВАЖЛИВО: віза не потрібна в тому випадку, якщо Ви летите літаком в Тіват або Подгорицю. Якщо ж ви відправляєтеся в Чорногорію на автобусі або власному автомобілі, то необхідно отримання транзитної візи Угорщини та Сербії.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування в Чорногорії з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

Документи, необхідні для в’їзду на територію Чорногорії:

  • Закордонний паспорт (що діє не менше трьох місяців на момент закінчення поїздки);
  • Авіаквиток;
  • Ваучер;
  • Страховий поліс.

Важливо:

  • Діти до 16 років можуть мати свій паспорт або повинні бути вписані в паспорт батьків;
  • На вписаних в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія;
  • Від 16 до 18 років — дитячий проїзний документ, термін дії якого повинен бути мінімум 3 місяці з моменту закінчення поїздки.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Чорногорії повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону) + нотаріально завірений переклад цього дозволу англійською мовою (для чорногорського кордону ). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Подейкують, що у XVI столітті повз чорногорське узбережжя пропливали венеціанські купці, яким велична гора Ловчен здаля видалася абсолютно чорною. А все через густі соснові ліси, що вкривали її схили. За легендою, так і виникла назва цього чудесного краю — Чорногорія або Монтенегро.

Близько 80% території країни покривають гори, які вражають уяву своїми вершинами й печерами, гомінкими водоспадами й багатовіковими непролазними хащами, озерами з джерельною водою, крихітними мальовничими поселеннями та стародавніми руїнами. Але, попри це, тисячі туристів щороку їдуть до цієї гостинної країни на Балканському півострові заради моря й сонця.

А все тому, що курорти Чорногорії комфортні, затишні, чисті й відносно недорогі, природа виняткова, море тепле, а фрукти й овочі надзвичайно смачні. Будванська рив’єра ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Старовинні міста, такі як Будва, Котор, Ульцинь і Цетинє подарують незабутні враження, зануривши у романтичну і навіть казкову атмосферу.

Мандрівникам будь-якого віку будуть цікаві морські екскурсії вздовж узбережжя, поїздка до Скадарського та Пивського озер, рафтинг на річці Тара. Піші гірські прогулянки дадуть можливість побути з природою та власними думками наодинці, відпочити від галасу та міських краєвидів. Провести цікавий та насичений день всією родиною можна в аквапарках Mediteran або Aquapark Budva.

І до речі, мало хто знає, але Чорногорію також називають Країною каньйонів. Найбільший і найкрасивіший каньйон Європи знаходиться саме тут — це каньйон річки Тара, що перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24