(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Пастки лоукостів на прикладі Wizz Air

Головна»Туристам на замітку»Поради»Пастки лоукостів на прикладі Wizz Air

Лоукости останнім часом користуються чималою популярністю в нашій країні. І недивно, адже вони дозволяють подорожувати, хай і не з максимальним комфортом, зате дешевше в три і навіть п’ять разів.

Проте у компанії Wizz Air, яка в квітні заявила про відхід з українського ринку, але все ж таки на щастя багатьох, передумала, є безліч підводних каменів.

Купівля квитків

З ними ви зіткнетеся вже в процесі купівлі авіа квитка, коли сайт пропонуватиме багато корисних і не дуже послуг. Так, спочатку справа торкнеться багажу, який не входить у вартість квитка. Іноді доходить до абсурду — при ціні квитка в 499 грн оформлення багажного місця коштуватиме 650 грн. Якщо спочатку ви планували витратити одну суму, вона буде істотно вищою.

Звичайно, обійтися можна і без великогабаритного багажу і проїхати безкоштовно з однією сумкою, особливо якщо ви подорожуєте недовго і без речей. Але все таки варто виміряти свою сумку або рюкзак — їх розміри не повинні перевищувати дозволені правилами. У разі Wizz Air це 42x32x25 см. Інакше вас можуть змусити доплачувати прямо в аеропорту і оформляти як великий предмет ручної поклажі.

Якщо у вас багато багажу і ви не хочете переплачувати, можна оформити так звану «пріоритетну посадку», яка дозволить не лише в перших рядах сісти на борт, але і пронести з собою цілих два предмети маленької ручної поклажі.

Компанія також запропонує вам вибрати посадочне місце, у разі, якщо не сподобалося надане системою автоматично. За доплату, звичайно ж.

Оформлення реєстрації і оплата багажу

Ще дуже важливий момент — оформлення реєстрації і оплата багажу. Якщо ви не зробите цього онлайн, а відправитеся в аеропорт, то вам доведеться переплатити у декілька разів більше.

У кожного аеропорту своє бачення порядку. Приміром, в Любеку (Німеччина) вимагають, щоб ваша косметика знаходилася в поліетиленовій косметичці (за відсутністю будь-якої іншої). При огляді речей вам запропонують придбати крихітний пакетик за 1 євро. Передбачте і цей момент. Адже не лише скупий, але і недалекоглядний платить двічі.

Вирішення питань

І останнє — навіть якщо у вас декілька питань, не дзвоніть на гарячу службу Wizz Air, а краще пошукайте відповідь на форумах і сайті компанії. Цей момент умовчується, але задоволення у вигляді спілкування з оператором коштує немало, за деякими даними 2 євро за хвилину.

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку