(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Мандрівники, на яких варто підписатися в Instagram

Головна»Туристам на замітку»Поради»Мандрівники, на яких варто підписатися в Instagram

В той час, як багато хто тільки мріє про далекі краї, екзотичні країни і життя, повне пригод, несподіванок і приємних знайомств, для деяких — це не лише реальність, але і повсякденність.

На щастя, існують мандрівники, які надихають своїм прикладом інших. А їх профілі в Instagram стають не лише джерелами захоплення, але і стимулом вийти із зони комфорту і купити заповітний квиток.

Богдан Логвиненко

Богдан Логвиненко

@logvynenko

Випускник Києво-могилянської академії працює журналістом і арт-менеджером, а також регулярно подорожує автостопом. Цікаві не лише фотографії Богдана, зроблені в далеких куточках нашої планети, але і його захоплюючі, не позбавлені глибини і гумору, історії про людей, яких він зустрічає на своєму шляху. За словами Богдана, він багато де побував не лише “першим українцем”, але і “першим білим”.

Дмитро Комаров

Дмитрий Комаров

@komarovmir

Дмитро не лише ведучий популярної телепрограми «Світ навиворіт», але і талановитий фотограф. Вирушаючи у свої далекі і нерідко смертельно небезпечні подорожі, він робить приголомшливі фотографії. Деякі з них можна побачити на його сторіночці.

Дмитро признається, що їх програма багатьох надихнула відправиться назустріч свіжому вітру і несподіванкам.

Орел і рішка

Орел и решка

@orel_i_reshka_rus

В Instagram популярної телепрограми «Орел і решка» можна побачити не лише знімки, зроблені під час зйомок і всіляких поїздок, але і забавний компромат на ведучих. Усі вони, як завжди, стильні, красиві, позитивні і повні ентузіазму.

Нагадаємо, що кожні вихідні двоє ведучих «Орла і решки» вирушають в подорож. Одному з них доведеться жити як бюджетний турист, а ось другому повезе провести два дні в шкірі мільйонера.

Tour the planet

Tour the planet

@tourtheplanet

В цьому аккаунті зібрані самі вражаючі знімки мандрівників, що розбурхують уяву, з самих різних куточків нашої прекрасної, таємничої і все ще непізнаної планети.

Wildlife planet

@wildlifeplanet

Це також фотоблог, правда, головна його відмінність полягає в тому, що на знімку не побачиш рафінованої краси індустріальних міст і романтику старовинних вуличок. Ця сторінка в Instagram повністю присвячена дикій природі, її флорі і фауні, а також людям, які живуть і працюють з тваринами.

Henrik Bergman Andersson

Henrik Bergman Andersson

@bfilmhenrik

Швейцарець Henrik Bergman Andersson знає, що таке екстрим. Він спускається на лижах і знімає відео і фото, від якого стигне кров. Його фотоблог буде цікавий не лише спортсменам, але і шановникам зимових пейзажів та суворої естетики півночі.

Travel + Leisure

Travel + Leisure

@travelandleisure

Аккаунт журналу Travel + Leisure є набором найрізноманітніших фотографій з популярних і маловідомих, але не менш цікавих, туристичних місць — все те, що багато хто мріє побачити своїми очима, але з якоїсь причини відкладають.

National Geographic Travel

National Geographic Travel

@natgeotravel

Офіційний аккаунт журналу National Geographic Travel мало кого залишить байдужим. Кадри, від яких серце б’ється швидше, зібрані в одному місці. Це приголомшливі види, урочистість стихій, глибина, виклик і заспокоєння. Проте, будьте обережні — після перегляду руки самі тягнуться пакувати рюкзак, а голову не покидають мрії про подорож, що хвилює.

Віза-Валіза

Віза-Валіза

@vizavaliza

Звичайно ж, не можна обійти увагою аккаунт нашої агенції в Instagram, в якому ми публікуємо фотографії з наших подорожей, а також ділимося враженнями, розповідаючи про все «без купюр», відмічаючи як плюси, так і мінуси. Підписуйтеся і діліться своїми знімками тих чудових місць, де побували.

* * *

Що ж, цілком можливо, що ваша сторіночка в Instagram незабаром потрапить в цей список цікавих фотоблогів мандрівників, зібравши тисячі підписників.

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку