(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Як працює туристичне агентство

Головна»Туристам на замітку»Поради»Як працює туристичне агентство

Плануючи відпустку, багато хто з нас мріє про відпочинок, який би відповідав нашим уявленням про комфорт і сервіс. Це стосується як пляжного відпочинку, так і екскурсійних турів, поїздок на гірськолижні курорти. Особливо це важливо, коли в далекі країни відправляється сім’я з дітьми. Врахувати всі нюанси самостійно складно, тому існують туристичні агентства, які допомагають організувати ваш відпочинок по вищому класу.

Туристичні агентства представляють собою фірми, які працюють безпосередньо з клієнтом. Всі агентства реалізують пакетні тури, сформовані великими туроператорами. Це дозволяє надати туристу максимально широкий спектр послуг, туристичних напрямків для відпочинку. Якщо говорити простіше, то турагентство – це посередник між туроператором і клієнтом.

Кожен менеджер прекрасно орієнтується в актуальних пропозиціях, особливостях відпочинку в країнах, послугах, що надаються клієнтам. Спеціаліст підкаже клієнту в який час краще летіти в ту чи іншу країну для відпочинку, які міста чи об’єкти варто відвідати, які документи необхідні для поїздки – будь-який нюанс, про який ви могли навіть не підозрювати.

Як вибрати туристичне агентство

За своєю специфікою діяльності всі туристичні агентства схожі одне на одне, так як робота регулюється законодавством України, де агентству відводиться діяльність по просуванню і реалізації готового туристичного продукту.

туристичний сертифікат у подарунок
Instagram @vizavaliza

Ми пропонуємо досить прості, але ефективні способи вибору агентства:

  • опитаєте своїх родичів і друзів – це один самих надійних джерел, особливо, якщо люди залишилися задоволені обслуговуванням, підбором туру і самою поїздкою, а також дозволить уникнути компаній, про які склалася негативна думка;
  • почитайте відгуки про турагенції в інтернеті, подивіться сайт і профілі фірми в соцмережах, щоб скласти перше враження про компанію;
  • зверніть увагу як давно агентство на ринку – це дозволить уникнути турфірм-одноденок;
  • обов’язково зайдіть в офіс, щоб поспілкуватися менеджерами і зробити перший підбір турів. Це дозволить оцінити агентство, компетентність фахівців, а також задати всі питання, що цікавлять;
  • заздалегідь ознайомтеся з договором, умовами страховок і іншими документами фірми.

Як підібрати тур

Подорож починається з того моменту, коли ви його починаєте планувати. Саме тому важливо надати цю справу професіоналам. Для початку визначитеся якому типу відпочинку ви віддаєте перевагу: тур з екскурсіями, пляжний відпочинок, гірськолижний тур, комбіновані варіанти. Багато що залежить від сезону запланованої відпустки.

туристична чашка
Instagram @vizavaliza

На пляжний відпочинок можна вирушити в будь-яку пору року, але не на всі курорти. Гірськолижний напрямок найбільше прив’язаний до сезону. А вивчення країн з екскурсіями залежить від особистих переваг. Визначтеся з напрямом, країною, можливо, курортами. Подумайте який рівень сервісу ви хочете отримати – готелі 3 *, 4 * або 5 *, а також оцінить свій бюджет.

Турагентство в Білій Церкві «Віза-Валіза»

Ми любимо подорожувати всією сім’єю, оцінюємо тури, готелі, комфорт, обслуговування, безпеку і співвідношення ціна / якість. Ми знаємо, що важливо для діток, для батьків, які існують нюанси перельоту, екскурсії, відпочинку з малюками. Тому і створили в Білій Церкві сімейне турагенство «Віза-Валіза».

візитка віза-валіза
Instagram @vizavaliza

Планувати подорож з нами швидко і легко. Поки ми переглядаємо і аналізуємо різні варіанти, готелі, маршрути, в пошуках найкращої пропозиції для вас, ви можете займатися більш приємними або важливими справами – покупкою купальника або оформленням страховки. Хоча з питання страховки та інших супутніх послуг теж можна звертатися в наше турагентство.

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку