(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Як здійснити свою мрію і почати подорожувати з дітками?

Головна»Туристам на замітку»Поради»Як здійснити свою мрію і почати подорожувати з дітками?

Отже, давайте знайомитись! Мене звуть Олександра Матвєєва (@TravelMammma) і я дуже хочу закохувати Вас в подорожі! Не прості, не складні, а особливі — це подорожі з нашими крихітками.

Коли дитина народжується, ви просто не розумієте як ваше життя може протікати окремо від малюка, тому що жити насиченим життям можна тільки роблячи всі разом, у тому числі і подорожуючи!

Подорожувати — чудово!

Так сталося і зі мною, до народження доньки я об’їздила більше 20-ти країн нашої неосяжної планети, іноді добираючись до її краю, так я називаю, наприклад, Папуа Нову Гвінею, куди мені пощастило дыстатися. Це дійсно інший край земної кулі, інший світ зі своїми правилами і засадами, і найцінніше для мене — інша природа, не зворушена і первозданна! Там зібрано все те, заради чого ми вирушаємо в подорожі!

Нові емоції, нереальні смаки, божевільні люди, яскраві враження від кожного прожитого дня — саме це, зазвичай, бракує нам в сірих робочих буднях, що повторюються.

Ці усі емоції і дарують нам подорожі! А коли ми стаємо батьками, беремо на себе відповідальність за цю маленьку грудочку щастя, ми чомусь обмежуємо себе в житті, думаючи, що так дитині буде краще. Так вона менше хворітиме, так з нею нічого не станеться, якщо вона сидітиме удома до трьох років як мінімум.

А ви коли небудь заглядали в статистику? Скільки всього може статися в стінах квартири, біля будинку на дитячому майданчику? Виявляється, що за статистикою страшніше сидіти з дитиною в квартирі, ныж літати з ним на літаку!

Для себе я твердо вирішила, що насолоджуватимуся життям з дитиною, повним, насиченим, яскравим життям і обов’язково із спільними подорожами. Я збираю свій досвід подорожей з дочкою з самого народження і дуже хочу на своєму прикладі показати вам як комфортно, бюджетно і безпечно подорожувати з малюками з самого народження і по всьому світу!

Моїй Карині через місяць виповниться два роки, за цей час разом з нами вона відвідала 8 країн, в рік перезимувала в Азії, і нещодавно вчинила свою першу яхтову регату завдовжки в 1500 км, а попереду нас чекає наступна зимівля на Філіппінах.

Ми зовсім не багачі, як може здатися на перший погляд, ми мандрівники з досвідом, які можуть знайти житло на сім’ю за 15$ з сніданками і шикарним басейном з видом на гори, це усе приходить з досвідом і бажанням подорожувати більше і частіше.

Тут я буду ділитися з Вами нашим досвідом зимівель з дітками в теплих країнах, автомобільних подорожах з малюками в Європу, нюансами довгих і не дуже перельотів з крихітками і ще багато-багато корисної інформації для подорожуючих батьків. Так, що підписуйтеся на блог “Візи-валізи”, щоб нічого не пропустити.

З чого почати подорожувати зі своєю дитиною

От же, з чого почати маючи мрію подорожувати зі своєю дитиною?Мої поради батькам-початківцям:

  • Відразу після отримання свідоцтва про народження крихітки, в обов’язковому порядку подавайте документи на отримання закордонного паспорта. Навіть якщо зараз ви не плануєте подорож з дитиною, наявність паспорта буде для вас стимулом поставити в ньому перший закордонний штамп про прибуття.
  • Не поспішайте починати подорожувати в далеку Азію, розпочніть зі свого міста, зрозумійте як це досліджувати місто з коляскою, пересуватися і задовольняти потреби крихітки, не знаходячись цілий день у будинку.
  • Продовжуйте заглиблюватися в подорожі вже по своїй рідній країні, спробуйте пересуватися з малюком на автомобілі, потягу.
  • Спробуйте насолодитися новими емоціями разом зі своїми дітками, знаходячись далеко від звичного місця проживання, гуляйте, досліджуйте, пробуйте нові смаки, які з молоком і емоціями передадуться малюкові.
  • Якщо переживаєте, як податися в першу закордонну подорож з малюком, виберіть для цього літній період, купіть організований тур і полетіть з малюком на море, повірте вам не захочеться зупинятися і надалі захочеться спланувати подорож повністю самостійно з урахуванням потреб саме вашої сім’ї.
  • Навіть знаходячись удома, не бійтеся пробувати щось новеньке разом з дитиною — веловихідні, прогулянка на теплоході (буде можливість зрозуміти чи захитує малюка на такому виді транспорту), автоподорож усією сім’єю за місто в зоопарк, наприклад.

Отримання нових емоцій разом з крихіткою вас захлесне і ви вже не захочете весь день проводити на дитячому майданчику перед будинком, а захочете стати справжнім мандрівником зі своїм малюком.

Вирушаючи навіть в невеликі подорожі ви вже розумієте, що необхідно узяти з собою на цілий день для малюка в місті, на цілий день для малюка за межами міста, на цілий день біля моря. Так от підготовка до великої подорожі з крихіткою, по суті, нічим не відрізняється від звичайної. Та треба передбачити інший клімат, їжу відмінну від звичної, медичне обслуговування в новій країні, ну і візові питання.

У другій частині я розповім вам про те, що узяти з собою на борт літака і не засиджуватися на одному місці.

Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку