(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-Б

Відгадай 7 Нових чудес світу

Головна»Туристам на замітку»Турфакт»Відгадай 7 Нових чудес світу

Давним-давно, коли ще не існували автомобілі і не літали літаки, в світі було 7 великих будівель, які називали Чудесами світу. З тих стародавніх споруд до нашого часу збереглася лише одна – Єгипетські Піраміди. Але п’ять років тому були обрані 7 нових унікальних пам’яток архітектури, які назвали Новими чудесами світу. Перевір свою ерудицію, і відгадай по фотографії, що це і де знаходиться. А допоможуть тобі в цьому наші підказки.

1

Велика китайська стіна, Китай

Ця споруда зводилася кілька десятиліть і призначалася для захисту країни від ворогів. Раніше вважалося, що обриси цього Чуда світу навіть видно з космосу – настільки воно грандіозне. Знаходиться ця пам’ятка у країні, яку ще іноді називають Піднебесною. Її жителі винайшли папір, порох і компас.

2

Колізей, Рим, Італія

На арені цього гігантського амфітеатру проводилися знамениті на весь світ гладіаторські бої. Спеціально навчені люди, а найчастіше просто раби, билися на смерть з воїнами і тваринами, і все – на забаву публіці. Саме натовп вирішував долю гладіатора, коли той був поранений і не міг більше продовжувати бій.

3

Тадж-Махал, Індія

Це загальновизнаний шедевр архітектури, який був побудований за наказом нащадка лідера Імперії Великих монголів Тамерлана. Назва перекладається як «найбільший палац». А знаходиться це Чудо світу в державі, де люди часто їздять на слонах, жінки носять кошик на головах і малюють собі точку між брів.

4

Петра, Йорданія

Споруда знаходиться в Аравійській пустелі. Колись це було стародавнє і багате місто, через яке проходили численні каравани з півдня на північ і зі сходу на захід. У цих стінах змучені тривалими переходами подорожні знаходили їжу, дах і воду. До речі, саме тут знімався фільм «Індіана Джонс і останній хрестовий похід».

5

Статуя Христа-Спасителя, Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Один із найпопулярніших у світі монументів. Статуя стоїть на вершині гори, звідки відкривається приголомшлива панорама. Висота пам’ятника складає майже 40 метрів. Споруда є символом міста, який відомий своїми запальними карнавалами. Саме сюди мріяв приїхати великий комбінатор Остап Бендер у книзі і фільмі «12 стільців».

6

Мачу-Пікчу, Перу

Це стародавнє місто, де колись давно жили індіанці. Його іноді ще називають «містом у хмарах», так як знаходиться він на вершині гірського хребта. Після того, як у ці місця прибули європейці, населення таємниче зникло. До сих пір вчені не можуть зрозуміти, куди поділися всі люди. Майже 400 років місто було в запустінні. На початку XX століття його виявили археологи, і тепер ці монументальні руїни є одним із Чудес світу.

7

Піраміди міста Чичен-Іца, Мексика

Ці піраміди побудував древній народ майя. Але що дивно, коли в ці місця прибули перші європейці, вони не виявили у людей відповідної техніки. Тому до цих пір залишається загадкою, як саме майя споруджували такі грандіозні будови. Взагалі, цей народ має багато таємниць. Трактування їх календаря призвела вчених до думки про кінець світу 12 грудня 2012 року. Але тлумачення виявилося невірним.

Перевір себе

  1. — Велика китайська стіна, Китай
  2. — Колізей, Рим, Італія
  3. — Тадж-Махал, Індія
  4. — Петра, Йорданія
  5. — Статуя Христа-Спасителя, Ріо-де-Жанейро, Бразилія
  6. — Мачу-Пікчу, Перу
  7. — Піраміди міста Чичен-Іца, Мексика
Читайте ще

Чому варто довірити свою подорож Візі-Валізі?

10 років успішної роботи
Більше 3000 постійних клієнтів по всій Україні
Перша в Білій Церкві агенція сімейних подорожей
Активно подорожуємо зі своїми дітьми, тому знаємо всі тонкощі сімейного відпочинку