(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Новинка

Відпочинок у стилі Санторіні

Від16 280 грн
10 днів (7 ночей на морі)
Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи на Шрі-Ланку

Оформити туристичну візу для відвідування Шрі-Ланки можна:

  1. В аеропорту відразу після прибуття. Вартість візи 40 $
  2. Оформити самостійно дозвіл на сайті Міграційної служби

Вартість візи 35 $. Оплату можна здійснити картами American Express, Mastercard і Visa. Виданий дозвіл дійсний протягом 3-х місяців (з дати оформлення). Щодо отримання дозволу ЕТА заявник буде сповіщений через свою електронну пошту.

УВАГА: після отримання ЕТА, рекомендується мати при собі копію повідомлення про видачу для паспортного контролю в Коломбо.

Безкоштовним залишиться оформлення візи для дітей до 12 років. Дитина може бути вписана до 16 років (з фотографією) або мати свій проїзний документ.

Необхідні документи для оформлення візи в Шрі-Ланку:

  • Закордонний паспорт (що діє не менше 6 місяців з дня виїзду з Шрі-Ланки). Продовжені паспорти громадян України дійсні для в’їзду на Шрі-Ланку
  • Міграційна карта заповнена англійською мовою (можна отримати в літаку або на кордоні)
  • Ваучер на туристичне обслуговування
  • Грошові кошти з розрахунку $25-$50 на день перебування в країні

Про країну

Шрі-Ланка — острівна держава в Південній Азії в Індійському океані. Раніше острів називався Цейлоном. Як і століття тому, у наші дні Шрі-Ланка перш за все асоціюється з чайними плантаціями.

Але чи чаєм єдиним? Однозначно — ні! Шрі-Ланка — це місце, де сповна відчувається магія неприборканої природи, її вогке та глибоке дихання. Це край екзотичних фруктів та морепродуктів, пахощів та квітів, слонів і мавп, бурхливого океану й стародавніх пам’яток.

Шрі-Ланка — це острів, що подарує такі омріяні спокій та гармонію, дасть можливість перезавантажитися, наповнитися новими емоціями.

Окрім екзотики Шрі-Ланка приваблює своїми відмінними пляжами, сучасними готелями, екскурсіями та розвагами. Щоправда, варто зважати, що велика частина визначних та цікавих місць на острові мають природне походження. Більшість розваг також напряму пов’язані з природою. Температура на острові протягом року практично не змінюється, що дає можливість відпочити тут у будь-який сезон.

Для туристів проводяться екскурсії-сплави по гірських річках, сафарі, які дозволяють поспостерігати за дикими тваринами в їхньому природному середовищі. Незабутні враження залишають відвідини слонячого розплідника, а також вихід на човні у відкритий океан, де можна побачити на власні очі синіх китів.

Не залишить нікого байдужим і дайвінг, адже крім різноманітних рибок і коралів тут є і затонулі кораблі, підводні скелі, печери та гроти. Це все було створено спеціально для туристів. Але яка насправді різниця?

І звісно ж, не можна не згадати про чайні плантації, які вважаються найбільш відвідуваним місцем на Шрі-Ланці.

Для охочих доторкнутися до іншої культури, краще пізнати буддизм та зануритись у глибини своєї душі, є можливість відвідати невимовної краси храми та святині, зокрема такі як Храм Зуба Будди або ж Золотий храм Дамбулла — буддійський храм I століття до н. е., який було висічено в скелі.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24