(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

TUI FUN&SUN Club Serra Palace 5*

Від$747
6-14 і більше ночей

Otium Eco Club Side 5*

Від$648
6-14 і більше ночей
Хіт сезону

Sunrise Diamond Beach Resort 5*

Від$542
6-14 і більше ночей
Хіт сезону

TUI FUN&SUN Club Saphire 5*

Від$618
6-14+ ночей

Віза й документи на Шрі-Ланку

Оформити туристичну візу для відвідування Шрі-Ланки можна:

  1. В аеропорту відразу після прибуття. Вартість візи 40 $
  2. Оформити самостійно дозвіл на сайті Міграційної служби

Вартість візи 35 $. Оплату можна здійснити картами American Express, Mastercard і Visa. Виданий дозвіл дійсний протягом 3-х місяців (з дати оформлення). Щодо отримання дозволу ЕТА заявник буде сповіщений через свою електронну пошту.

УВАГА: після отримання ЕТА, рекомендується мати при собі копію повідомлення про видачу для паспортного контролю в Коломбо.

Безкоштовним залишиться оформлення візи для дітей до 12 років. Дитина може бути вписана до 16 років (з фотографією) або мати свій проїзний документ.

Необхідні документи для оформлення візи в Шрі-Ланку:

  • Закордонний паспорт (що діє не менше 6 місяців з дня виїзду з Шрі-Ланки). Продовжені паспорти громадян України дійсні для в’їзду на Шрі-Ланку
  • Міграційна карта заповнена англійською мовою (можна отримати в літаку або на кордоні)
  • Ваучер на туристичне обслуговування
  • Грошові кошти з розрахунку $25-$50 на день перебування в країні

Про країну

Шрі-Ланка — острівна держава в Південній Азії в Індійському океані. Раніше острів називався Цейлоном. Як і століття тому, у наші дні Шрі-Ланка перш за все асоціюється з чайними плантаціями.

Але чи чаєм єдиним? Однозначно — ні! Шрі-Ланка — це місце, де сповна відчувається магія неприборканої природи, її вогке та глибоке дихання. Це край екзотичних фруктів та морепродуктів, пахощів та квітів, слонів і мавп, бурхливого океану й стародавніх пам’яток.

Шрі-Ланка — це острів, що подарує такі омріяні спокій та гармонію, дасть можливість перезавантажитися, наповнитися новими емоціями.

Окрім екзотики Шрі-Ланка приваблює своїми відмінними пляжами, сучасними готелями, екскурсіями та розвагами. Щоправда, варто зважати, що велика частина визначних та цікавих місць на острові мають природне походження. Більшість розваг також напряму пов’язані з природою. Температура на острові протягом року практично не змінюється, що дає можливість відпочити тут у будь-який сезон.

Для туристів проводяться екскурсії-сплави по гірських річках, сафарі, які дозволяють поспостерігати за дикими тваринами в їхньому природному середовищі. Незабутні враження залишають відвідини слонячого розплідника, а також вихід на човні у відкритий океан, де можна побачити на власні очі синіх китів.

Не залишить нікого байдужим і дайвінг, адже крім різноманітних рибок і коралів тут є і затонулі кораблі, підводні скелі, печери та гроти. Це все було створено спеціально для туристів. Але яка насправді різниця?

І звісно ж, не можна не згадати про чайні плантації, які вважаються найбільш відвідуваним місцем на Шрі-Ланці.

Для охочих доторкнутися до іншої культури, краще пізнати буддизм та зануритись у глибини своєї душі, є можливість відвідати невимовної краси храми та святині, зокрема такі як Храм Зуба Будди або ж Золотий храм Дамбулла — буддійський храм I століття до н. е., який було висічено в скелі.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24