(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Новинка

Відпочинок у стилі Санторіні

Від16 280 грн
10 днів (7 ночей на морі)
Клек, Хорватія
Новинка

Магія моря та природи Хорватії

Від8 360 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи на Кіпр

Для відвідування Кіпру громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування на Кіпрі з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного біометричного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України та Кіпру повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Кіпр має один з найздоровіших в світі кліматів — інтенсивний середземноморський. Кіпр зареєстрований як самий сонячний острів Середземного моря (до 340 сонячних днів в році) з найтеплішою морською водою, що змінюється від 16 градусів в січні до 32 градусів в серпні. 

Країна була розділена на турецьку північ і грецьку південну частину, а межа стала відома як “Зелена лінія”. Лінія проходить прямо через столицю Кіпру — Нікосію, яка є єдиною розділеною столицею в світі. Сьогодні Кіпр є островом великої культурної різноманітності, де туристи можуть побачити римські руїни, грецькі храми і замки хрестоносців, Пафос, який є одним з найбільших міст Кіпру. Пафос включений в офіційний список ЮНЕСКО культурних та природних скарбів світової спадщини. Бурхливе нічне життя та роваги для молоді поєднуються з багатою історичною спадщиною. 

Чисті білі пляжі з кришталево чистими водами притягують на Кіпр більше 2,4 мільйонів туристів щороку. 

Кіпр — це країна, яка запам’ятається назавжди.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24