(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Біла Церква, Торгова пл. 10, оф. 208-БІдеально для вашої подорожі

Популярні тури

Грецькі канікули на Олімпійській Рів’єрі

Від10 650 грн
9-10 днів (6-7 ночей на морі)
Хіт сезону

Грецьке літо у Халкідіках

Від15 750 грн
10 днів (7 ночей на морі)

Віза й документи на Кіпр

Для відвідування Кіпру громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в’їзд і перебування на Кіпрі з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного біометричного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України та Кіпру повинна пред’явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов’язково пред’явити свідоцтво про народження дитини.

Про країну

Кіпр має один з найздоровіших в світі кліматів — інтенсивний середземноморський. Кіпр зареєстрований як самий сонячний острів Середземного моря (до 340 сонячних днів в році) з найтеплішою морською водою, що змінюється від 16 градусів в січні до 32 градусів в серпні. 

Країна була розділена на турецьку північ і грецьку південну частину, а межа стала відома як “Зелена лінія”. Лінія проходить прямо через столицю Кіпру — Нікосію, яка є єдиною розділеною столицею в світі. Сьогодні Кіпр є островом великої культурної різноманітності, де туристи можуть побачити римські руїни, грецькі храми і замки хрестоносців, Пафос, який є одним з найбільших міст Кіпру. Пафос включений в офіційний список ЮНЕСКО культурних та природних скарбів світової спадщини. Бурхливе нічне життя та роваги для молоді поєднуються з багатою історичною спадщиною. 

Чисті білі пляжі з кришталево чистими водами притягують на Кіпр більше 2,4 мільйонів туристів щороку. 

Кіпр — це країна, яка запам’ятається назавжди.

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште запит і ми підберемо вам чудовий тур.

або дзвоніть за телефоном:
(099) 132-60-60, (068) 887-84-24