Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште ваш запит
і ми підберемо вам чудовий тур.

Залишити запит

Про країну

Об'єднані Арабські Емірати - це східна країна дивовижних втілених ідей людського розуму, комфортного та безпечного відпочинку, яка радісно зустрічає туристів з усього світу, незалежно від релігійних уподобань, національності та стану в суспільстві. Емірати - це дивовижний світ Перської та Оманської заток, східних традицій, фантастичної сучасної архітектури і всіх благ нової цивілізації.

Столиця: Абу-Дабі 

Офіційна мова: Арабська 

Валюта:  Дірхам ОАЕ

Релігія: Іслам 

Чому ОАЕ?

-  В ОАЭ, не буває поганої погоди. Дощова погода трапляється не частіше, ніж два рази на рік. Сонячна погода стоїть 364 дні на рік. 
- В ОАЭ можна відпочивати цілий рік. В найхолоднішому місяці – лютому, температура повітря вночі +10...+12°С, вдень - +20... +25°С, температура води +18... +20°С. 
-  Вода в Персидському заливі настільки солона, що навіть той, хто зовсім не вміє плавати, спокійно тримається на поверхні води.
-  Великий вибір готелей - від скромних 1* до шикарних 7*.
- ОАЕ - рай для шопінгу, два рази на рік проводяться великі торгові фестивалі, що пропонують до 80% знижок на всі товари. 
- Політ займає всього 4,5 години.

 В ОАЕ, а саме в столиці - місті Абу-Дабі побудована одна з найбільших мечетей світу - це відома біла мечеть шейха Зайда, в якій також знаходиться найбільша люстра, розташована в мечеті і найбільший килим у світі

 У країні знаходиться найбільший торгово-розважальний центр в світі «Dubai Mall» в місті Дубаї, загальна площа якого становить понад 1,2 млн. Кв. м. Тут також знаходиться найбільший магазин солодощів в світі - «Канділішіз» площею 930 кв. м.  і «Gold Souk» - найбільший в світі критий «золотий ринок» з 220 магазинами. До числа унікальних споруд, що розмістилися під дахом Dubai Mall, відноситься найбільший в світі критий акваріум, в якому можна побачити більше 33 000 риб і морських тварин, у тому числі, акул і скатів. Океанаріум внесений до книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі критий океанаріум. Стверджується, що «Dubai Mall» найвідвідуваніший торгово-розважальний центр в світі: близько 75 мільйонів відвідувачів щороку, це набагато більше, ніж обсяг відвідувань Нью-Йорка.

Все найграндіозніше, найвище, найбіліше і взагалі все най-най знаходиться саме в цьому східному оазисі серед пустелі!

Віза й документи

Інформуємо вас про те, що громадяни України, які планують поїздку в ОАЕ, терміном не більше ніж на 30 днів, можуть бути прийняті на борт авіакомпанії flydubai, МАУ і Air Arabia -  без візи  в ОАЕ,  при наявності біометричного або звичайного паспортів. 

ВАЖЛИВО: Термін дії паспорта не менше 6 місяців з дня закінчення запланованого туру).

Для дипломатичних і службових паспортів потрібна віза. 

Звертаємо увагу! За вимогами Імміграційної служби, всі діти, які подорожують в ОАЕ, повинні мати власний паспорт! 

Ціна за дорослого:  85.00 USD  | Ціна за дитину:  85.00 USD