(099) 132-60-60, (068) 887-84-24 Белая Церковь, Торговая пл. 10, оф. 208-Б
РусУкр

Семейные путешествия с Визой-Вализой

Цените собственное время, просто отправьте свои пожелания, а мы подберём вам отличный тур

Семейные путешествия с Визой-Вализой

Цените собственное время, просто отправьте свои пожелания, а мы подберём вам отличный тур
Идеально для вашего путешествия

Популярные туры

Популярные страны

Отзывы наших туристов

Нам стоит доверить свое путешествие

7 лет успешной работы

Более 200 постоянных клиентов по всей Украине

Первое в Белой Церкве агентство семейных путешествий

Активно путешествуем со своими детьми, поэтому знаем все тонкости семейного отдыха

 • Працюємо з Катею з 2006 року 🙂 Відпочиваємо самі і радимо цю агенцію співробітникам і родичам. Останній раз відпочивали в Туреччині. Катюша, дякуємо за пораду готелю Otium Eco Club. Він справді виявився чудовий, відповідав всі нашим вимогам, і ще до того виявився дешевшим, ніж той, на який ми розраховували. Відпочинок вдався на всі 100%! Дякую Катя і “Віза-Валіза” за пораду і чудову огранізацію відпочинку!

  Маша Нужная
  Семейное путешествие в Турцию. Отель Otium Eco Club Side 5*
 • Тільки но повернулися з подорожі Чехією та замками Баварії. Це було надзвичайно гарно, ємоцїйно та приємно, чоловіку теж дуже сподобалося. Дуже гарна та атмосферна Прага, непогані екскурсії по гарним, романтичним місцям. Дякую “Віза Валіза” та особисто Катерині, яка попіклувалась про всі організаційні питання та надала цікаві варіанти подорожі. Я вважаю що ця поїздка була одна з найкращих за останні роки.

  Алина Бирзул
  Путешествие по Чехии и замках Баварии
 • Чудовий відпочинок! чудові люди, смачна кухня, казкові місця в яких побували. Сам готель, власник і персонал — то окрема подяка і пречудові враження! ❤️
  Також дякуємо менеджеру Ірині за прекрасно підібраний тур, враховані всі наші побажання! Агенції процвітання, а нам нових казкових вражень від подорожей!

  Lesya Nikolaevna
  Отдыхали в сентябре на Крите в отеле Galazio Apartments & Suites
 • Доброго дня, хочу подякувати туристичній агенції Віза-Валіза! Ми відпочивали в Єгипті, Шарм Ель Шейх, путівку та готель, яку нам запропонували ми оцінили на 12+!!! Дуже вдячна за гарне відношення працівників агенції, особливо Катерині, увага, щирість, досконалість та неперевершене відношення до клієнтів роблять свої справи! Бажаю вдячних клієнтів та процвітання! Обов’язково звернемося ще!))

  Татьяна Федько
  Отдыхали в Шарм Ель Шейхе. Отель Otium Hotel Amphoras Sharm 5*
 • Огромное спасибо Катерине и агентству в целом за организацию отдыха, подбор отеля по определенным требованиям, а так же подсказки и помощь во время отдыха. Буду советовать это агентство друзьям, так как ну очень нам понравился подход к нам и нашим требованиям и желаниям. Желаем процветания, больше клиентов да и всяческих успехов. Спасибо!

  Антон Алексахин
  Путешествие в Египет. Отель Otium hotel amphoras

А вот несколько фоточек из нашего инстаграма @vizavaliza👇