Тури до Німеччини

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште ваш запит
і ми підберемо вам чудовий тур.

Залишити запит

Про країну

Німеччина – чудова країна в серці Європи з багатою історією, батьківщина багатьох мислителів, вчених, поетів, музикантів та композиторів. Світовій культурі вона дала такі постаті як Ґеґель, Кант, Лейбніц, Айнштайн, Гьоте, Вагнер, Бах, Бетховен, Шуман, Гендель. З року в рік Німеччина вабить своїми красотами ще більшу кількість туристів. Якщо Ви один раз завітаєте до Німеччини, Вам захочеться повертатися сюди ще й ще, аби відкрити для себе усі секрети, усі потаємні закутки цієї країни, дізнатися все про її культуру. Повірте нам, відпочинок у Німеччині здивує Вас своїм різноманіттям.

Віза й документи

Для відвідування Німеччини громадянам України віза не потрібна.

Громадяни України мають право на в'їзд і перебування в Німеччині з метою туристичного візиту в груповому або індивідуальному порядку на підставі чинного закордонного паспорта без візи протягом 90 днів.

УВАГА: Дитина, що виїжджає з одним з батьків, при проходженні прикордонного контролю України і Німеччини повинна пред'явити оригінали нотаріально завірених дозволів від другого з батьків на виїзд: українською мовою (для українського кордону). Якщо прізвища у дитини і батьків різні, потрібно обов'язково пред'явити свідоцтво про народження дитини.