Тури до Китаю

Ми цінуємо ваш час!

Просто залиште ваш запит
і ми підберемо вам чудовий тур.

Залишити запит

Про країну

Це єдиний в Китаї тропічний острів. Перебуваючи на одній широті з Гаваями, Хайнань має аналогічні кліматичні умови, за що і отримав назву. У найпівденнішій точці острова Хайнань знаходиться справжня перлина острова - цілорічний курорт - місто Санья. 

На острові Хайнань, туристів чекає надзвичайно чисте і дуже солоне Південно - Китайське море, мальовничі пейзажі, підземні термальні джерела, чистий пісок, і стародавні вулкани, відвідування яких не залишить байдужим жодного мандрівника. При цьому одним з кращих морських курортів в усьому світі можна сміливо вважати Хайнань, який залишає після себе тільки найприємніші спогади.

Хайнань займає друге місце за чистотою і цілющості повітря в світі, і все завдяки тому, що 51% його території займають ліси. До речі, найвища тривалість життя в Китаї зафіксована саме тут. Опинившись на острові Хайнань, ви можете зануритися в світ стародавнього Сходу - споглядальний, неквапливий, спокійний.

Хайнань славиться не тільки пляжним відпочинком, але і можливостями по відновленню здоров'я.  В першу чергу лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової системи, шкірні захворювання. На Хайнані використовуються виключно традиційні китайські методи лікування, які спрямовані на нейтралізацію джерела хвороби силами самого організму, тому лікування дає результати навіть в короткі терміни.

 

Віза й документи

Для громадян України з 1 травня 2018 року, що прилітають прямим рейсом в міжнародний термінал і вилітають з міжнародного терміналу аеропорту «Фенікс» м. Санья, віза не потрібна, оформлюється безвізовий груповий список (від 1 людини) при дотриманні наступних умов: 

  • Туристи можуть перебувати ТІЛЬКИ на території острова Хайнань (виїзд за межі острова на материк неможливий). Максимальний термін перебування за таким списком не більше 30 днів.
  • Термін паспорта повинен бути не менше 6-ти місяців з дати в'їзду.
  • Необхідно мати туристичний ваучер на поїздку, зворотний авіаквиток, страховий поліс.

Примітка: При в'їзді на о.Хайнань по безвізовому режиму, туристи не мають права відвідувати материк Китаю (необхідно відкривати візу заздалегідь). Якщо туристи мають намір відвідати безвізовий Гонконг під час своєї подорожі на  о.Хайнань, то необхідно повідомити туроператору заздалегідь, так як в даному випадку необхідно буде оформити дозвіл на подвійний в'їзд (це безкоштовно, але робиться заздалегідь, перед прибуттям)

Туристи які забронюють тур менш ніж за добу до вильоту зможуть отримати візу в а / п Санья, вартість якої ~ 65US